Smluvní osobní přeprava

Sháníte přepravu osobním vozem nebo minibusem?

Rychle a bezpečně kamkoliv potřebujete

Čeká vás důležitá pracovní cesta, školení, turné nebo se chystáte na víkendový odpočinek? Žádný problém! Stačí zavolat či napsat. V požadovaný čas budete mít přistavený odpovídající vůz a některý z našich zkušených řidičů vás bezpečně odveze, kam si budete přát. 

Co nabízíme?

Výlety

Chcete se podívat za krásami Čech a Moravy? Vychutnejte si kouzlo měst, která hýbala českou historií po svém. Naši řidiči vás přivezou, ponechají vám prostor pro prohlídku a poté dopraví zpět. 

Poznejte krásy naší země po svém! 

Airport servce

Řešíte, jak se dostat na letiště a zároveň neřešit parkování? Náš řidič vás vyzvedne na předem domluveném místě a odveze na letiště. Pokud nechcete přemýšlet, jak se dostanete do tepla domova po vašem příjezdu, neváhejte a kontaktujte nás a my na vás budeme čekat.

Na letiště bez zpoždění!

Baby Drive 

Máte malé dítě, potřebujete se s ním rychle dopravit k lékaři nebo k babičce? Není po ruce nikdo, kdo by vás odvezl? Problém rádi vyřešíme. Nemusíte shánět sedačku pro vaše zlatíčko ani hekticky jezdit MHD. Zavolejte nám a Baby Drive přijede maximálně do hodiny. 

Bezpečná přeprava pro vás i vaše děťátko. 

Firemní servis 

Čeká vás firemní školení nebo služební cesta? Pak potřebujete reprezentativní vůz a řidiče s vysokým standardem. Zavolejte a představíme vám naši širokou škálu služeb právě pro vaši společnost. 

Komplexní řešení přepravy pro vaši společnost. 

Pro vaši společnost jsme schopni zajistit

  • Pravidelnou dopravu na obchodní jednání.
  • Transfery letiště / nádraží -hotel.
  • Exkluzivní vozy na důležité schůzky, či společenské akce.
  • Firemním klientům nabízíme zajímavé bonusy.
  • Doprava na firemní školení.
  • Doprava na teambuilding.
  • Skupinové výlety.
  • Společenské akce.

Objednávejte na tel.: 800 44 99 33  

Vaši objednávku vyřídíme obratem.

Náš vozový park tvoří pouze moderní a pohodlné vozy staré max. 2 roky, které podléhají přísným nárokům na bezpečnost a perfektní stav.  Jsou pravidelně kontrolovány v autorizovaném servisu.